Corona laatste update: 06/03/2022

Functionele e-mailadressen West-Vlaamse rechtbanken

Rechtbank van eerste aanleg West-Vlaanderen

Brugge BurgerlijkREA.Brugge.Burgerlijkegriffie@just.fgov.be
Brugge Correctioneelrea.brugge.corrgrf@just.fgov.be
Brugge Onderzoek: griffieraadkamerbrugge@just.fgov.be
Brugge Raadkamer: 
griffieraadkamerbrugge@just.fgov.b
Brugge Familie: griffie.familie.reabrugge@just.fgov.be
Brugge Jeugd: jeugdrechtbankbrugge@just.fgov.be
Brugge Rollen (Inschrijvingen/Afschriften): griffie.rollen.reabrugge@just.fgov.be
Brugge Dienst Overtuigingsstukken: REA.Brugge.os@just.fgov.be

Ieper Burgerlijk: Ieper.BurgerlijkeGriffie@just.fgov.be
Ieper Correctioneel: Ieper.CorrectioneleGriffie@just.fgov.be
Ieper Onderzoek: rea.ieper.onderzoek@just.fgov.be
Ieper Raadkamer: rea.ieper.onderzoek@just.fgov.be
Ieper Familie: Ieper.BurgerlijkeGriffie@just.fgov.be
Ieper Jeugd: Ieper.JeugdrechtbankGriffie@just.fgov.be
Ieper Dienst Overtuigingsstukken: Ieper.CorrectioneleGriffie@just.fgov.be

Kortrijk Burgerlijk: Rea.Kortrijk.Burgerlijk@just.fgov.be
Kortrijk Correctioneel:Kortrijk.correctionelegriffie@just.fgov.be
Kortrijk Onderzoek:rea.Kortrijk.onderzoek@just.fgov.be
Kortrijk Raadkamer: rea.Kortrijk.onderzoek@just.fgov.be
Kortrijk Familie: rea.kortrijk.Familie@just.fgov.be
Kortrijk Jeugd: rea.Kortrijk.Jeugd@just.fgov.be
Kortrijk Dienst Overtuigingsstukken: kortrijk.os@just.fgov.be

Veurne Burgerlijk: Griffie.Familie.ReaVeurne@just.fgov.be
Veurne Correctioneel: Rea.veurne.correctionelegriffie@just.fgov.be
Veurne Onderzoek: rea.veurne.onderzoek@just.fgov.be
Veurne Raadkamer: rea.veurne.onderzoek@just.fgov.be
Veurne Familie: Griffie.Familie.ReaVeurne@just.fgov.be
Veurne Jeugd: Veurne.Rea.Jeugd@just.fgov.be
Veurne Dienst Overtuigingsstukken: Rea.veurne.correctionelegriffie@just.fgov.be

Parket
Ondernemingsrechtbank Gent, afdelingen West-Vlaanderen

Afdeling Brugge: orb.brugge.griffie@just.fgov.be
Afdeling Kortrijk: orb.kortrijk.griffie@just.fgov.be
Afdeling Ieper: orb.ieper@just.fgov.be
Afdeling Oostende: orb.oostende@just.fgov.be
Afdeling Veurne: orb.veurne@just.fgov.be
 

Arbeidsrechtbank Gent, afdelingen West-Vlaanderen

Afdeling Brugge: brugge.arb.griffie@just.fgov.be
Afdeling Ieper: ieper.arb.griffie@just.fgov.be
Afdeling Kortrijk: kortrijk.arb.griffie@just.fgov.be
Afdeling Roeselare: roeselare.arb.griffie@just.fgov.be
Afdeling Veurne: veurne.arb.griffie@just.fgov.be


Vredegerechten West-Vlaanderen

Brugge 1, 2, 3 en 4: vred.brugge@just.fgov.be
Ieper: vred.ieper@just.fgov.be
Izegem: vred.izegem@just.fgov.be
Kortrijk 1 en 2: vred.kortrijk@just.fgov.be
Menen: vred.menen@just.fgov.be
Oostende 1 en 2: vred.oostende@just.fgov.be
Poperinge: vred.poperinge@just.fgov.be
Roeselare: vred.roeselare@just.fgov.be
Torhout: vred.torhout@just.fgov.be
Tielt: vred.tielt@just.fgov.be
Veurne: vred.veurne@just.fgov.be
Waregem: vred.waregem@just.fgov.be


Politierechtbank West-Vlaanderen

Afdeling Brugge: PolitierechtbankBrugge@just.fgov.be
Afdeling Veurne: PolitierechtbankVeurne@just.fgov.be
Afdeling Ieper: PolitierechtbankIeper@just.fgov.be
Afdeling Kortrijk: PolitierechtbankKortrijk@just.fgov.be

 

Arbeidshof Gent, afdeling Brugge

Afdeling Brugge: gentarbeidshof.griffiebrugge@just.fgov.be

 

 

Reactie toevoegen

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.