Mr. Gerard Soete overleden

De balie neemt met droefheid kennis van het overlijden van confrater Gerard Soete. 

Het medeleven van de balie gaat uit naar de familie, in het bijzonder zijn zoon confrater Thomas Soete, en al wie hem dierbaar was. 

De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 18 juli 2026 om 11 uur in de Sint-Walburgakerk te Brugge.

Commentaar

Peter Crutelle

niet te vatten... héél veel sterkte aan Thomas en familie!

Geplaatst op vr, 10/07/2026 - 15:31
Nick De Wint

Veel sterkte en moed aan Confrater Thomas Soete en familie, alsook zijn kantoorgenoten.

Geplaatst op vr, 10/07/2026 - 16:00
Johan Fernand Decancq

Mijn oprechte deelneming aan de familie en uiteraard aan confrater Thomas Soete.

Geplaatst op vr, 10/07/2026 - 16:03
Paul D'Hooghe

Ons medeleven met de familie voor het overlijden van deze eminente confrater.

Geplaatst op vr, 10/07/2026 - 16:12
Annette Vermout

Mijn oprechte deelneming aan confrater Thomas Soete en zijn familie.

Geplaatst op vr, 10/07/2026 - 16:21
Eddy Debusschere

Mijn oprechte deelnemingen aan de achtbare familie bij het overlijden van confrater Gerard Soete.
Ik bewaar de beste herinneringen aan Gerard vooral uit onze Leuvense periode
Eddy Debusschere

Geplaatst op vr, 10/07/2026 - 18:03
Colette Gryson en Paul Boudolf

Geachte familie, medeleven, Gerard was recht door zee, we zouden zeggen "Testerep". De zee was zijn habitat, hij ruste er in vrede in de dankbare herinnering van wie hem liefhad. Tot kijk Gerard. Paul en Colette verontschuldigen zich niet aanwezig te kunnen zijn bij het ultieme afscheid om reden van beperkte mobiliteit, so long

Geplaatst op vr, 10/07/2026 - 19:45
jan Delepiere

innige deelneming. ik koester de goede herinneringen.

Geplaatst op ma, 13/07/2026 - 11:19
Roland Pintelon

Beste Gerard, wij kennen elkaar al zeer lang, nog van in de tijd (vanaf 1958) dat wij samen de bus moesten nemen in de Victorialaan in Oostende (Vuurtorenwijk) om naar het klein college (centrum Oostende) te gaan. Je had toen al eigen ideeën, die je met overtuiging koppig verdedigde, ook al stond je alleen. Dit is je hele leven zo gebleven, maar ik denk dat iedereen die je kent, je daarvoor respecteert en apprecieert. Maak het ze hierboven niet te lastig. Het was mij een eer en genoegen je zo lang gekend te hebben. Je had gerust nog enkele jaren mogen doorgaan met wat je zo graag en met zoveel vuur hebt gedaan, maar dat hebben wij mensen niet in de hand. Ik wens jouw familie veel sterkte, want je zult zeker gemist worden. Roland Pintelon, ere-advocaat.

Geplaatst op vr, 17/07/2026 - 14:20
Myriam Kyndt

Innige deelneming vanwege myriam Kyndt en Luc Houdart aan de ganse familie.

Geplaatst op ma, 27/07/2026 - 09:36
Hugo Vandeputte

Gerard heeft op korte tijd een van de grootste kantoren in Oostende uitgebouwd.
Hij was tomeloos voor zijn cliënten in de weer. Moest zelfs soms afgeremd worden.
Hij had zijn eigen principes en nuchter historicus. Hoeveel hebben we gepraat over de 16e -17e eeuw: Karel de Ve die
Terwaan liet afbranden, en meedogenloos -gesteund door theologen van de KUL- mensen naar de brandstapel stuurde
Worden we allemaal protestanten? Onrecht kon hij niet verdragen.
Ik ben jammer, met vakantie en kon de uitvaart niet bijwonen.
Ik neem deel in de rouw.
Hugo VANDEPUTTE ; Gewezen stafhouder

Geplaatst op ma, 27/07/2026 - 10:45

Reactie toevoegen

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.