Corona laatste update: 06/03/2022

Nieuwe lichting advocaten-stagiairs 2021 - 2022

Op deze pagina houden we u graag op de hoogte van de nieuwe advocaten-stagiairs die de balie West-Vlaanderen dit gerechtelijk jaar mag verwelkomen.
 

Opgenomen per 1 oktober 2021
 

a
Stagiair
: mr. Larissa Blondeel
Stagemeester: mr. Marc D'Hoore
Kantoor: Marlex, Dirk Martensstraat 23, 8200 Sint-Andries


 

a
Stagiair
: mr. Xanthe Carlier
Stagemeester: mr.Charline Bulteel
Kantoor: Crivits & Persyn, Ezelstraat 25, 8000 Brugge
 

 

a
Stagiair
: mr. Kyana Carpels
Stagemeester: mr. Mathieu Langerock
Kantoor: LVM-advocaten, Koolkerkse Steenweg 154, 8000 Brugge

 


a
Stagiair
: mr. Kelsey Casier
Stagemeester: mr. Peter De Roover
Kantoor: Wanted Law, Gulden-Vlieslaan 28, 8000 Brugge

 


a
Stagiair
: mr. Stefanie Claeys
Stagemeester: mr. Nick De Wint
Kantoor: Marlex, Dirk Martensstraat 23, 8200 Sint-Andries

 


a
Stagiair
: mr. Caroline Cleynen
Stagemeester: mr. Bart Staelens
Kantoor: Phibalex, Gerard Davidstraat 46 bus 1, 8000 Brugge

 


a
Stagiair
: mr. Lennert Cornette
Stagemeester: mr. Koen Blomme
Kantoor: Advocatenkantoor Koen Blomme, Vredelaan 66, 8820 Torhout


 

a
Stagiair
: mr. Ludovic Costenoble
Stagemeester: mr. Dieter De fauw
Kantoor: Brevia, Koude-Keukenstraat 13, 8200 Sint-Andries


 

a
Stagiair
: mr. Marlies De Brabandere
Stagemeester: mr. Jens Vrebos
Kantoor: Crivits & Persyn, Ezelstraat 25, 8000 Brugge


 

a
Stagiair
: mr. Eline Depaepe
Stagemeester: mr. Bart Brunet
Kantoor: De Langhe, Henri Lebbestraat 109, 8790 Waregem


 

a
Stagiair
: mr. Margot De Reu
Stagemeester: mr. Tiene Castelein
Kantoor: Bonus advocaten, Stationsstraat 8, 8500 Kortrijk


 

a
Stagiair
: mr. Nel  De Sutter
Stagemeester: mr. Liesbeth Janssens
Kantoor: Van Eeckhoutte & Braeye, Olmstraat 105, 8790 Waregem


 

.
Stagiair
: mr. Arno Decouttere
Stagemeester: mr. Dieter Dejonghe
Kantoor: Claeys & Engels, Brugsesteenweg 255/101, 8500 Kortrijk


 

a
Stagiair
: mr. Hélène Decraene
Stagemeester: mr. An Meyfroot
Kantoor: DSD advocaten, Groeningestraat 22, 8500 Kortrijk


 

a
Stagiair
: mr. Bram Devolder
Stagemeester: mr. Wim Goossens
Kantoor: Eubelius, President Kennedypark 37, 8500 Kortrijk


 

a
Stagiair
: mr. Ellen Devos
Stagemeester: mr. Jelle Lammertyn
Kantoor: Van Marcke advocaten, Kerkstraat 1, 8570 Anzegem


 

a
Stagiair
: mr. Hannes Dewaele
Stagemeester: mr. Guillaume Deknudt
Kantoor: Deknudt Nelis advocaten, Voorstraat 38, 8500 Kortrijk


 

a
Stagiair
: mr. Thomas Fiers
Stagemeester: mr. Sofie Logie
Kantoor: Publius, Beneluxpark 27B, 8500 Kortrijk


 

a
Stagiair
: mr. Hristo Gentier
Stagemeester: mr. Wouter Derveaux
Kantoor: DLPA, Spinnerijstraat 99/22, 8500 Kortrijk

 


.
Stagiair: mr. Anse Ghesquiere
Stagemeester: mr. Victor Petitat
Kantoor: Brondel Petitat advocaten, Ter Pannestraat 1, 8000 Brugge

 

 

a
Stagiair
: mr. Emiel Grosjean
Stagemeester: mr. Maude Mertens
Kantoor: DLPA, Spinnerijstraat 99/22, 8500 Kortrijk


 


a
Stagiair
: mr. Maité Gyssels
Stagemeester: mr. Julie Verbeek
Kantoor: Verbeek advocaten, Brugsestraat 11, 8020 Oostkamp


 

a
Stagiair
: mr. Sharryn-Chill Hermy
Stagemeester: mr. Joachim Vanspeybrouck
Kantoor: Wanted Law, Gulden-Vlieslaan 28, 8000 Brugge


 

a
Stagiair
: mr. Ine Van Imschoot
Stagemeester: mr. Celine Mouton
Kantoor: Advocatenkantoor Mouton-Bel, Statieplaats 6/7, 8630 Veurne


 

a
Stagiair
: mr. Camille Isaac
Stagemeester: mr. Declercq Vallery
Kantoor: Van Marcke advocaten, Kerkstraat 1, 8570 Anzegem


 

a
Stagiair
: mr. Esther Jaspaert
Stagemeester: mr. Johannes Baelde
Kantoor: Baelde law, Koning Albert I-laan 40/00,01, 8200 Sint-Michiels




a

Stagiair
: mr. Aster Keersebilck
Stagemeester: mr. Joris Van Maele
Kantoor: LVM-advocaten, Malehoeklaan 70 bus 001, 8310 Sint-Kruis

 

a

Stagiair
: mr. Jade Leenaert
Stagemeester: mr. Sofie Logie
Kantoor: Publius, Beneluxpark 27B, 8500 Kortrijk

 

a

Stagiair
: mr. Eveline Lesage
Stagemeester: mr. Vanessa Ramon
Kantoor: Crivits & Persyn, Ezelstraat 25, 8000 Brugge

 

a
Stagiair
: mr. Shannon Lescrauwaet
Stagemeester: mr. Dieter De fauw
Kantoor: Brevia, Koude-Keukenstraat 13, 8200 Sint-Andries


 

a

Stagiair
: mr. Janne Libeer
Stagemeester: mr. Daan De Backer
Kantoor: John-John Law, Jozef Duthoystraat 112, 8790 Waregem



.


Stagiair: mr. Amber Lumbeeck
Stagemeester: mr. Stijn Leliaert
Kantoor: Schepens & partners, Cordoeaniersstraat 17-19, 8000 Brugge
 

 

.
Stagiair
: mr. Astrid Maertens
Stagemeester: mr. Benoit Beele
Kantoor: Belexa, President Kennedypark 26a, 8500 Kortrijk




.


Stagiair: mr. Paulien Maes
Stagemeester: mr. Bert Veys
Kantoor: Lexcour, Burgemeester Nolfstraat 5, 8500 Kortrijk


 

a
Stagiair
: mr. Axelle Proot
Stagemeester: mr. Leen Verstraete
Kantoor: Advocatenkantoor Verstraete Leen, Tijl Uilenspiegellaan 7, 8431 Middelkerke


 

a
Stagiair
: mr. Iris Roegiers
Stagemeester: mr. Mathieu Langerock
Kantoor: LVM-advocaten, Koolkerkse Steenweg 154, 8000 Brugge


 

a

Stagiair
: mr. Machteld Ryckeboer
Stagemeester: mr. Kris Vincke
Kantoor: De Rechtszaak, Maalse Steenweg 138, 8310 Sint-Kruis


 

a
Stagiair
: mr. Nicolas Segaert-Vanden Bussche
Stagemeester: mr. Suzy Cooleman
Kantoor: Advocaat Suzy Cooleman, Langestraat 131, 8000 Brugge


 

a

Stagiair
: mr. Jana Taelman
Stagemeester: mr. Kristin Dewever
Kantoor: Dewever & Van de Velde, Stationsstraat 26, 8340 Sijsele


 

a

Stagiair
: mr. Elise Van Bastelaere
Stagemeester: mr. Bart Adriaens
Kantoor: Claeys & Engels, Brugsesteenweg 255/101, 8500 Kortrijk


 

a
Stagiair
: mr. Justien Van de Voorde
Stagemeester: mr. Arthur Lahousse
Kantoor: Klaw - Kortrijk, Spinnerijstraat 101/22B, 8500 Kortrijk



 

a
Stagiair
: mr. Emma Van Eenoo
Stagemeester: mr. Frede Van In
Kantoor: Crivits & Persyn, Ezelstraat 25, 8000 Brugge



 

a
Stagiair
: mr. Wibo Van Poeck
Stagemeester: mr. Bruno Thoen
Kantoor: De Langhe, Henri Lebbestraat 109, 8790 Waregem



 

a

Stagiair
: mr. Joyce Vanderghinste
Stagemeester: mr. Robbie Dewaele
Kantoor: Asigno, Franklin Rooseveltlaan 85, 8790 Waregem


 

a
Stagiair
: mr. Sam Vandoorne
Stagemeester: mr. Steve Ronse
Kantoor: Publius, Beneluxpark 27B, 8500 Kortrijk



 

a
Stagiair
: mr. Annebel Vanhoorne
Stagemeester: mr. Elke Malfait
Kantoor: Marlex, Dirk Martensstraat 23, 8200 Sint-Andries



 

a
Stagiair
: mr. Arnaud Vansuyt
Stagemeester: mr. Tim De Vogelaere
Kantoor: Leysen & De Vogelaere, Koning Leopold I-straat 19, 8500 Kortrijk



 

a

Stagiair
: mr. Ruben Vilain
Stagemeester: mr. Luc Arnou
Kantoor: Advocatenkantoor Arnou, Rijselsestraat 2, 8210 Loppem


 

a
Stagiair
: mr. Frederik Vuylsteke
Stagemeester: mr. Jim Bauwens
Kantoor: Klaw - Kortrijk, Spinnerijstraat 101/22B, 8500 Kortrijk



 

.
Stagiair
: mr. Aurélie Walraeve
Stagemeester: mr. Inneke Strynckx
Kantoor: Ockier & partners, Beneluxpark 3, 8500 Kortrijk


 


a

Stagiair
: mr. Chloë Wouters
Stagemeester: mr. Jan Leuridan
Kantoor: Ockier & partners, Beneluxpark 3, 8500 Kortrijk


 

a
Stagiair
: mr. Yati Wouters
Stagemeester: mr. Joachim Vanspeybrouck
Kantoor: Wanted Law, Gulden-Vlieslaan 28, 8000 Brugge



 

a

Stagiair
: mr. Flore Wulleman
Stagemeester: mr. Frederiek Wauters
Kantoor: Wauters & partners, Ter Reigerie 9/10, 8800 Roeselare

 

 

Opgenomen per 14 oktober 2021

a

Stagiair
: mr. Berre Depovere
Stagemeester: mr. Joris Van Maele
Kantoor: Van Maele advocaten, Malehoeklaan 70/001, 8310 Sint-Kruis
 

 

a

Stagiair
: mr. Ewoud Hacke
Stagemeester: mr. Pieter-Jan Defoort
Kantoor: LDR advocaten, Hertsbergsestraat 4, 8020 Oostkamp

 

 

Opgenomen per 18 november 2021

.

 

Stagiair: mr. Eline Vergotte
Stagemeester: mr. Lino Verbeke
Kantoor: Leeward, Diksmuidse Heerweg 126, 8200 Sint-Andries
 

 

 

Toekomstige raadszittingen (behoudens wijzigingen):

12 mei 2022
9 juni 2022

 

Reactie toevoegen

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.